UNIVERSITETI I PRISHTINĖS, FAKULTETI I FILOLOGJISĖ Studentėt e Gazetarisė 2009/2010

"Ka vetėm njė mėnyrė pėr tė mbajtur nė kėmbė njė demokraci:tė informosh publikun pėr atė ēka ndodhė"- Joseph Pulitzer


Ligjërata: Analiza.ppt
Komenti i Kurier-2.docx 
i perkthyer nga Blerta Beka

Harry Potter dhe shtepia e sekreteve.doc- "Die Presse"- i perkthyer nga Adelina Avdullahu
Editoriali i gazetes- Die Presse.docx i perkthyer nga Blerta Beka
Komenti.ppt
Editoriali.ppt

Recent Blog Entries

No recent entries

Recent Videos

No recent videos